Блог

Перейти до змісту

Головне меню

Цікаво знати


Екскурсія до славетного міста Львів

Екскурсії — чудова можливість дізнатися багато нового і цікавого про міста країни, в якій ви живете. Це — невимушене спілкування з одногрупниками і друзями, це ті події, які згадуються все життя.
Цікавою  і  змістовною  була поїздка студентів Золочівського коледжу Львівського НАУ груп АІ-206 та АІ-407 під керівництвом кураторів Барило В.Б. та Болюбаш Н.Б. до славетного  Львова. Місто є архітектурною пам’яткою, яка вражає своєю величчю, красою, високою культурою.
Розпочалася екскурсія зі старовинного центру міста - площі Ринок і міської Ратуші. Студенти відвідали історичні місця, побачили більшість відомих пам’яток Львова, насолодилися красою декількох храмів. Вздовж проспекту Свободи помилувалися пам’ятником Шевченкові і величним театром опери та балету ім. Соломії Крушельницької. Пізніше відвідали сувенірний ринок "Вернісаж" та Порохову Вежу, де встановлено найбільший макет історичного Львова з відеомапінгом.
Цього разу було заплановано екскурсію не лише вулицями та площами чарівного міста, а й його підземеллями! Там побачили, що ховається у підвалах Аптеки-музею, спустилися до таємничої “Криївки”, поласували оригінальними стравами та напоями у Копальні кави та познайомилися з музейно-культурним комплексом пивної історії  «Львіварня».
Туристична подорож до Львова завжди сповнена чудовими пригодами та дарує цікавий досвід. На думку студентів,  Львів — це місто, у яке не можна не закохатися з першого погляду. Сподіваємося, що зовсім скоро ми знову завітаємо до міста галицької кави, левів та неймовірної архітектурно-історичної краси.


_____________________________________________________________________________________

БЛАГОСЛОВИ, ГОСПОДИ, ВСІХ МАТЕРІВ!

«За день до свого народження дитина запитала у Бога:
- Кажуть, завтра мене посилають на Землю. Як же я буду там жити, адже я така мала і беззахисна?
Бог відповів:
- Я подарую тобі ангела, який буде чекати тебе і піклуватися про тебе…
- Боже, скажи ж мені, як звуть мого ангела?
- Його ім'я не має значення. Ти будеш називати його Мама.»

У травні, коли природа-мати одягає землю у пишне зелене вбрання, люди висловлюють подяку материнській самопожертві і відзначають День матері.
Мама…Скільки спогадів і тепла таїть це магічне слово. Воно про найближчу, найдобрішу, найкрасивішу і наймилішу людину у світі. Її очі супроводжують дітей у далеких життєвих мандрах, материнська ласка гріє нас все життя аж до старості. Її створив Бог на цій грішній землі для краси і щастя, щоб вона дарувала життя і була продовжувачем роду людського.
День матері - це свято Божої Матері, Матері-України і нашої земної Матері, яка всім своїм життям і працею, прикладом і вихованням утверджує в нас кращі риси людяності і добра.
14 травня 2019 року у Золочівському коледжі Львівського НАУ  відбувся виховний захід під назвою «Благослови, Господи, всіх матерів!», який розпочала Анна-Марія Цьох притчею про маму. Ведучі Андрій Долинюк, Богдан Клачаний та Владислав Мартиняк пригадали історію цього свята та глибоке значення слова «мама». Зі сцени прозвучали пісні у виконанні вокального ансамблю дівчат під керівництвом Ірини Весни, солістів Андрія Наливайка, Ірини Бойко, Андрія Казюка, Василини Крушельницької та Павла Онофрюка. Всі присутні прослухали вірші, які читали Катерина Сивак, Назар Остапчук та Анна Процишин. Доповнили захід зворушливі відео про маму.
З привітальним словом до матерів звернувся директор коледжу Микола Васильович Павлюк та голова профкому Євген Петрович Вовк, які побажали щастя, здоров'я, злагоди в сім'ях, надійності та впевненості, достатку, гордості за своїх діток і миру в серці та в державі! У глядачів залишилися позитивні враження, а високошановані жінки-матері отримали у подарунок солодкі гостинці.
…Пройдуть роки. Ви розлетитесь з рідного гнізда. Та де б ви не були, завжди пам'ятайте про те місце, де ви народилися і виросли, про найдорожчу людину, яка чекає вас вдень і вночі - рідну матір свою. Уклін вам, дорогі неньки!

Барило Віра Богданівна,
 методист коледжу,
куратор АІ-103 групи.

________________________________________________________________________________________«Назавжди в нашій пам’яті…»

Співавши гімн холодними ночами,
Буквально зрозуміли Ви слова…
І вкрили землю власними тілами,
А душі полетіли в небеса…
20 лютого 2018 року у Золочівському коледжі Львівського НАУ  відбувся захід-реквієм під назвою «Назавжди в нашій пам’яті…», присвячений вшануванню пам’яті людей різного віку, яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХІ століття - Героям Небесної Сотні.
Запаливши свічку,  студенти декламували вірші та виконували пісні, присвячені Небесній Сотні. Присутні переглядали презентації, які вкотре нагадали про криваві події 2013-2014 років, коли, об’єднані поривом духа, українці встали на захист  демократії та європейського майбутнього України.  Хвилиною мовчання вшанували пам'ять про Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє, тих вільних, нескорених, нещадних, справжніх українців, чиї душі вже перебувають в поза світах.
Готуючись до заходу, студенти ЕР-406 групи  поновили дошку пам’яті  «Небесної Сотні», яка буде нагадувати кожному з нас, що 4 роки тому наше сучасне покоління дізналося, що таке справжня агресія, що таке жорстокі вбивства ні в чому невинних людей - справжніх патріотів своєї країни.
«А я живий, матусенько, живий…»,- прозвучала пісня у виконанні Романа Гнатіва. Ведучі Назар Патицький та Володимир Гусак пригадали нам хронологію подій, які відбувалися в центрі столиці України 4 роки тому. Василина Серкез, Павло Чеснович та Надія Деревінська прочитали вірші, а на завершення Василина Крушельницька та Андрій Наливайко виконали пісню «Господи, помилуй нас!» Герої Небесної Сотні мають стати прикладом для кожного свідомого українця. Ми повинні робити все від нас залежне, щоб ті смерті не були марними. Хай пам'ять всіх невинно вбитих згуртує нас, живих, дасть нам силу і волю, мудрість і наснагу будувати і зміцнювати нашу державу на нашій власній землі!

                 …Небесна сотня відійшла у вічність…
               “ГЕРОЯМ СЛАВА!”- не пусті слова…
І пам’ятником хай Вам стане
     Нова країна – сильна та міцна!..

 
Куратор ЕР-406 групи
Віра Барило


________________________________________________________________________________________________


«Їм у віках судилося безсмертя…»

Саме під таким гаслом в Золочівському коледжі Львівського НАУ, за участю студентів групи ЕР-103,  було проведено виховну годину пам’яті Героїв Небесної Сотні. Тих, хто загинув  за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину.
Учасники заходу мали змогу послухати  читання віршів, пісні у виконанні  студентів групи ЕР-103, які посвячувались загиблим Героям.
Спостерігаючи за відеокадрами Революції гідності, учасники вечора-реквієму мали змогу пригадати хронологію кривавих подій 2013-2014 років, коли об’єднані поривом духа, люди встали за волю. Нагадали,  що саме студенти нашого коледжу  були першими з тих, хто не за вказівкою, а за велінням совісті і покликом серця вийшли на акцію протесту. Незважаючи на несприятливі погодні умови, пішою ходою вони вирушили у м. Золочів з гаслами і жовто-блакитною символікою. Працівники коледжу були активними учасниками мітингів на Майдані Незалежності у м. Києві і брали участь у  поході до Адміністрації Президента.

Небесна сотня вже рік молиться за Україну. Ми молимося за них, а вони сподіваються, що нам вистачить віри. Віри в себе. І пам’яті – про ті небесні сотні, якими українська земля пожертвувала за право бути. Минулих холодної зими, тривожної весни, бентежного літа і кривавої осені нам судилося зрозуміти: « Не забудемо », адже українці відправили не одну сотню героїв у небесний легіон – і тому не мають права їх забути.
Герої не вмирають!

Хай палають свічки пам’яті загиблих героїв Небесної Сотні у наших серцях, а розмірений бій хронометра відчеканить час скорботи, душевного болю і жалю…
Виховна година, присвячену річниці Революції гідності та Героям Небесної Сотні, підготувала викладач-куратор групи ЕР-103 Віра Барило.

__________________________________________________________

«Учитель! – Яка висока потрібна тут душа!..
Воістину, щоб створити людину, треба самому
бути або батьком, або більше, ніж людиною».
Ці слова належать Жан – Жаку Руссо, який так точно і влучно розкрив призначення педагога.
Їхнє свято приходить до нас у прекрасну пору.  Це час, коли шелестить падолистом осінь, снує в лузі мереживо бабине літо, цвітуть жоржини, немов дарують жар любові нашим наставникам.
Саме цими словами ведучі Катерина Коник і Андрій Грицак розпочали виховний захід «Уклін тобі, мій вчителю», присвячений одній із найважливіших професій на землі. Бо, як сказав К.Д.Ушинський,: «Якщо медикам ми ввіряємо наше здоров’я, то вчителям – моральність і розум, свою душу, а разом з тим і майбутнє нашої Вітчизни».
Студенти ВПТ-203 і ЕР-103 груп щиро привітали квітами весь педколектив коледжу: директора, його заступників, заввідділень, кураторів груп і викладачів усіх навчальних дисциплін. У дарунок лунали й пісні про вчителя у виконанні Марії Городиловської та Бориса Заяця, Володимира Безкоровайного, Ліліани Баглай та Оксани Макогонської, Олени Баник та Христини  Митецької. А ще танцювальний ансамбль групи ВПТ-203  подарував сучасний танець.
Студенти  висловили щиру вдячність своїм викладачам, побажали  їм міцного здоров’я, творчого натхнення і добросовісних та послушних студентів.
Многая і благая літ шановним викладачам!


Віра Барило,
Надія Болюбаш,
куратори груп ЕР-103 та ВПТ-203

Назад до змісту | Назад до головного меню